Новости Украины

Херсонщина: перед виборами кандидат в народні депутати профінансував 2 масштабних проекти в межах округу'> Херсонщина: перед виборами кандидат в народні депутати профінансував 2 масштабних проекти в межах округу'> Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/14-07-2019-Khersonshina-vidkr-parku-4.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/14-07-2019-Khersonshina-vidkr-parku-4.jpg Напередодні виборів до Верховної Ради кандидат в народні депутати в 184-му окрузі Ігор Колихаєв (самовисуванець) став спонсором
Херсонщина: перед виборами кандидат в народні депутати профінансував 2

 

Напередодні виборів до Верховної Ради кандидат в народні депутати в 184-му окрузі Ігор Колихаєв (самовисуванець) став спонсором двох масштабних інфраструктурних проектів: реставрація парку в місті Бериславі та будівництво басейну в Новій Каховці.

12 липня відбулося урочисте відкриття відреставрованого парку в місті Берислав. Там за фінансової підтримки кандидата Ігоря Колихаєва побудували новий дитячий та спортивний майданчики, фонтан та ландшафтний напис «I love Berislav».

Фото з офіційного сайту Бериславської міської ради

За інформацією спостерігача ОПОРИ, на урочистому концерті висів великий банер з зображенням Ігоря Колихаєва, а також на підтримку кандидата виступили Бериславський міський голова Олександр Шаповалов, секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко, депутат Херсонської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Дмитрієв та представники місцевих громадських організацій. Під час заходу представники влади дякували меценату та вирішили присвоїти Колихаєву звання почесного громадянина міста Берислава.

Крім того, на офіційному сайті Бериславської міської ради міський голова Олександр Шаповалов публічно дякує Ігорю Колихаєву «за підтримку», сподівається на подальшу співпрацю та бажає «благ і процвітань, міцне здоров’я, радість і щастя».

11 липня на честь відкриття відреставрованого парку в Бериславі волонтери Благодійного фонду Ігоря Колихаєва безкоштовно роздавали дітям морозиво.

ОПОРА вже повідомляла про те, що на зустрічах з виборцями кандидата Ігоря Колихаєва систематично супроводжує секретар міськради Олександр Лук’яненко та інші посадові особи. Крім того, в Новій Каховці за фінансової підтримки кандидата будується Центр олімпійських видів спорту з басейном H2O, відкриття якого планується на 19 липня.

Як зазначив під час наради по будівництву Центру 8 липня секретар міськради Олександр Лук’яненко, що «основну долю фінансування взяв на себе Благодійний фонд Ігоря Колихаєва. Це 1 мільйон 600 тисяч гривень. Ще 500 тисяч виділила обласна рада, понад 200 тисяч — міська рада. Без допомоги фонду Колихаєва ми б не змогли розпочати проектні роботи». Про це написало інтернет-видання Нова Каховка City.

На території міста почали розповсюджувати листівки, на яких зазначено, що проєкт реалізується за ініціативи Новокаховської міської ради, міського голови Володимира Коваленка, підтримується Херсонською міською радою та Благодійним фондом Ігоря Колихаєва – кандидата в народні депутати.

Також поряд з агітаційним наметом Ігоря Колихаєва волонтери в Новій Каховці збирають підписи мешканців на підтримку проекту будівництва цього Центру.

Як зазначає радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба, заходи, організовані протягом виборчої кампанії кандидатами, повинні оплачуватися виключно з виборчого фонду, в агітаційних заходах не допускається участь посадових осіб місцевого самоврядування в робочий час. В той же час ОПОРА, засуджує використання в агітаційних заходах матеріального стимулювання виборців, в тому числі і інфраструктурні проекти кандидатів та їх благодійних фондів. ОПОРА аналізуватиме цей випадок на предмет дотримання законодавства про вибори.

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация