Новости Украины

В Одесі на гуртожитку університету з’явилися плакати на підтримку кандидата – президента цього вишу'> В Одесі на гуртожитку університету з’явилися плакати на підтримку кандидата – президента цього вишу'> Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_15_07_2019_Odeschina_gurtojitok_1.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_15_07_2019_Odeschina_gurtojitok_1.jpg Спостерігач ОПОРИ 14 липня в Одесі виявив плакати на стінах студентського гуртожитку, що належить Національному університету &laq
В Одесі на гуртожитку університету з’явилися плакати на підтримку канд

Спостерігач ОПОРИ 14 липня в Одесі виявив плакати на стінах студентського гуртожитку, що належить Національному університету «Одеська юридична академія».

На плакатах, розміщених на стіні гуртожитку по вулиці Успенській, є написи: «Я за Кивалова!».

«Відповідно до ч. 5 ст. 74 Закону «Про вибори народних депутатів України», забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності. Приміщення даного гуртожитку належить вищому навчальному закладу – юридичній академії. До того ж, президентом цього вишу є кандидат у народні депутати Сергій Ківалов», – пояснив координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Одеській області Анатолій Бойко.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS