Новости Украины

В Одесі від імені кандидата у народні депутати дітям роздавали гру «Монополія» В Одесі від імені кандидата у народні депутати дітям роздавали гру «Монополія» Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_15_07_2019_Odeschina_monopol%D1%96ya_2.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_15_07_2019_Odeschina_monopol%D1%96ya_2.jpg Спостерігач ОПОРИ 14 липня в Одесі зафіксував роздачу подарунків дітям від імені кандидата у народні депутати по одномандатному в
В Одесі від імені кандидата у народні депутати дітям роздавали гру «Мо

Спостерігач ОПОРИ 14 липня в Одесі зафіксував роздачу подарунків дітям від імені кандидата у народні депутати по одномандатному виборчому округу №136 (Суворовський район Одеси) Дмитра Голубова.

На дитячому майданчику по вулиці Жоліо Кюрі, між будинками 34 та 36,відбувалося свято для дітей за участі аніматорів. При цьому на майданчику розмістили рекламний щит із зображенням кандидата в нардепи Дмитра Голубова.

Під час заходу депутат Одеської міської ради від партії «Довіряй ділам» Олександр Шеремет роздавав дітям настільну гру «Монополія».

«Звертаємо увагу кандидатів, що, відповідно до частини 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів», забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців. Крім того, згідно з постановою Пленуму Вищого адміністративного суду України від 5 лютого 2016 року, надання подарунків дітям під час виборчих кампаній розцінюється як таке, що здійснюється з метою спонукання, тобто агітації їхніх батьків, які зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття і нести фінансову відповідальність за неї», - пояснив координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Одеській області Анатолій Бойко.

За виявленими фактами ОПОРА готує відповідну заяву до поліції.

Нагадаємо, раніше спостерігачі ОПОРИ звернулися до поліції з трьома заявами про заходи, які проводили кандидати в народні депутати на одномандатних виборчих округах Одеської області.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS