Новости Украины

Херсон: за день зафіксовано 2 випадки «чорного піару»'> Херсон: за день зафіксовано 2 випадки «чорного піару»'> Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/13-07-2019-Kherson-cherniy-pr-6.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/13-07-2019-Kherson-cherniy-pr-6.jpg У центрі Херсону поліція затримала людей, які розповсюджували газету з ознаками «чорного піару» про кандидатів в наро
Херсон: за день зафіксовано 2 випадки «чорного піару»'>

У центрі Херсону поліція затримала людей, які розповсюджували газету з ознаками «чорного піару» про кандидатів в народні депутати в 183-му окрузі. А в іншому районі міста розклеєні листівки, направлені проти Володимира Сальдо – кандидата в 182-му окрузі.

13 липня представники херсонського штабу партії «Слуга народу» зафіксували в центрі міста чоловіка та жінку, які роздавали містянам газети з ознаками чорного піару. Вони зателефонували 102, на місце події прибула слідчо-оперативна група та забрала підозрюваних у відділ поліції, де у них вилучили друковані матеріали.

Газети виконані в стилістиці команди Володимира Зеленського, але містили матеріали, що формують негативний образ кандидатів в народні депутати в 183-му окрузі. Фото друкованого видання розмістила на своїй сторінці в Фейсбуці громадська активістка Євгенія Вірлич.

Вихідні дані на виданні вказані не належним чином.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області, відносно порушників складені 2 адміністративні протоколи за ч.2 ст. 212-13 КУпАП (розповсюдження під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження).

Також спостерігачі ОПОРИ зафіксували 13 липня в мікрорайоні «Таврійський» в декількох місцях листівки з ознаками «чорного піару» проти кандидата в народні депутати в 182-му окрузі від «Політичної платформи – за життя» Володимира Сальдо.

Інформація на листівках зображує політика в негативному світлі.

Нагадаємо, що минулого тижня на території 184 округу спостерігачі ОПОРИ зафіксували листівки з ознаками «чорного піару» проти кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» Данили Репілевського.

Відповідно до ч. 10 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

У ч. 7 ст. 69 того ж Закону зазначено, що друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS