Новости Украины

У Миколаєві кандидат агітував за себе безкоштовним морозивом'> У Миколаєві кандидат агітував за себе безкоштовним морозивом'> Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/13_07_19_nevinchannyi-morozivo_1.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/13_07_19_nevinchannyi-morozivo_1.jpg Ввечері 12 липня в центрі міста відбувся концерт київської групи «InMotion» за підтримки кандидата-мажоритарника по 1
У Миколаєві кандидат агітував за себе безкоштовним морозивом'>

Ввечері 12 липня в центрі міста відбувся концерт київської групи «InMotion» за підтримки кандидата-мажоритарника по 129-му округу Максима Невінчанного. Під час концерту усіх охочих пригощали безкоштовним морозивом. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

Афіша концерту вказувала на те, що під час виступу групи «InMotion» буде можливість скуштувати морозиво. Спостерігач ОПОРИ переконався в цьому особисто. Під час концерту пригоститися безкоштовним морозивом закликав і ведучий концерту, і сам кандидат Максим Невінчанний під час свого виступу. Морозиво 12 видів роздавали дві дівчини в футболках із символікою кандидата. Коли спостерігач ОПОРИ поцікавився, чи дійсно морозиво безкоштовне, одна з дівчат це підтвердила. Власне, як і велика черга бажаючих.

Відповідно до частини 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликом або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

 

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS