Новости Украины

На Буковині пошкодили агітацію кандидата від «Слуги народу»'> На Буковині пошкодили агітацію кандидата від «Слуги народу»'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images/News2019/March/12.07.19_Chernivtsi_Poshkodjennya_03.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images/News2019/March/12.07.19_Chernivtsi_Poshkodjennya_03.jpg У ніч з 9 на 10 липня у Хотині невідомі облили фарбою та пошкодили рекламні банери і борди з зображенням Валерія Божика, кандидат
На Буковині пошкодили агітацію кандидата від «Слуги народу»'>

У ніч з 9 на 10 липня у Хотині невідомі облили фарбою та пошкодили рекламні банери і борди з зображенням Валерія Божика, кандидата в народні депутати України на окрузі №204, якого на парламентські вибори висунула політична партія «Слуга народу».

Загалом невстановлені особи пошкодили 4 агітаційні банери у Хотині. За допомогою камер спостереження вдалося зафіксувати, як чоловік, який приїхав на скутері, псує рекламні матеріали.

Стоп-кадр з камери спостереження надав Іван Гуднік, уповноважена особа Валерія Божика

Громадянська мережа ОПОРА звернулася до виборчого штабу партії аби дізнатися, чи звертатимуться там до правоохоронців.

«Заяву в поліцію ми не подавали. Це займає багато часу, час у нас обмежений. Вирішили своїми методами, силами дізнатися, хто це зробив. Є відео з камери. Порушник приїхав на скутері, вилив фарбу на плакат. Оскільки відео нечітке, ми не можемо сказати, хто це. Ми на такі дрібниці просто увагу не будемо звертати», – розповів Іван Гуднік, уповноважена особа Валерія Божика.

За словами Іван Гудніка, через нещодавню негоду у Хотині електрику подають за графіком. Тому не всі вуличні камери працювали, а відтак не вдалося зафіксувати обличчя порушника.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS