Новости Украины

«Гвоздики», міномети й БМП: Sea Breeze 2019 завершують бойові стрільби «Гвоздики», міномети й БМП: Sea Breeze 2019 завершують бойові стрільби zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/photo/f/o/foto1_1472007363.jpg https://zik.ua/gallery/photo/f/o/foto1_1472007363.jpg На заключному етапі міжнародних навчань «Сі Бриз-2019» зведена артилерійська група підрозділів морської піхоти ВМС ЗС України і СШ
«Гвоздики», міномети й БМП: Sea Breeze 2019 завершують бойові стрільби

На заключному етапі міжнародних навчань «Сі Бриз-2019» зведена артилерійська група підрозділів морської піхоти ВМС ЗС України і США провели бойові стрільби.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

«У стрільбах взяли участь мінометні розрахунки, екіпажі самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика», бойових машин піхоти, а також розрахунки протитанкових засобів», – йдеться у повідомленні.

Основною метою в процесі проведення стрільб стала організація взаємодії між різними вогневими засобами для ефективного і прицільного ведення вогню. Кожній батареї і розрахунку було поставлено конкретне завдання і визначені цілевказівки. При цьому, за ввідними керівника навчань режим вогню змінювався. Стрільба велась по різних мішенях, з різної відстані як із закритих позицій, так і прямою наводкою.

Для знищення цілей підрозділи використовували дані артилерійської розвідки та коригувальників стрільби. Велику увагу було приділено відпрацюванню нормативів щодо виходу на рубіж ведення вогню, підготовці гармат і мінометів до стрільби, зміні позицій і відходу на запасний рубіж.

Всі розрахунки успішно впоралися з поставленими завданнями і продемонстрували в ході стрільб хорошу злагодженість і майстерність.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS