Новости Украины

Під посольством Італії протестують активісти – фото Під посольством Італії протестують активісти – фото Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/publications/10/90987/90987-1_large.jpg https://media.slovoidilo.ua/media/publications/10/90987/90987-1_large.jpg Більше сотні активістів ввечері в п'ятницю, 12 липня, пікетують Посольство Італії в Україні із вимогою негайного звільнення нацг
Під посольством Італії протестують активісти – фото

Відзначається, що в акції беруть участь як активісти Національного корпусу, так і просто небайдужі громадяни.

Більше сотні активістів ввечері в п'ятницю, 12 липня, пікетують Посольство Італії в Україні із вимогою негайного звільнення нацгвардійця Віталія Марківа, якого сьогодні суд присяжних в Італії засудив до 24 років ув'язнення нібито за вбивство італійського репортера.

Відзначається, що в акції беруть участь як активісти Національного корпусу, так і просто небайдужі громадяни, пише «Слово і Діло».

Вони заявляють, що вирок Марківа - не справедливий, а політичне рішення італійського суду прийняте під впливом російської влади, і вимагають негайного і безумовного звільнення українця.

Присутні тримали навпроти вікон посольства величезний транспарант #Free Markiv, і плакати на італійській мові.

На паркан диппредставництва також причепили плакат із написом «Скільки коштує юстиція?». Крім того, активісти принесли до будівлі посольства гору коробок для піци і скандують «Свободу Віталію Марківа!».

Нагадаємо, 12 липня італійський суд засудив нацгвардійця Марківа до 24 років в'язниці за нібито вбивство італійського фотографа на Донбасі.

Раніше в МЗС розповіли про терміни апеляції у справі Марківа.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация