"Я дуже здивований": Гай прокоментував призначення Абромав"> "Я дуже здивований": Гай прокоментував призначення Абромав"/> Призначать без конкурсу: Абромавичус розповів подробиці обрання нового "Я дуже здивований": Гай прокоментував призначення Абромав">

Новости Украины

Призначать без конкурсу: Абромавичус розповів подробиці обрання нового керівника 'Укроборонпрому' Призначать без конкурсу: Абромавичус розповів подробиці обрання нового керівника 'Укроборонпрому' 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/64871.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/64871.jpg Впродовж декількох тижнів оголосять ім'я нового керівника "Укроборонпрому" За темою > "Я дуже здивований": Гай прокоментував
Призначать без конкурсу: Абромавичус розповів подробиці обрання нового
Впродовж декількох тижнів оголосять ім'я нового керівника 'Укроборонпрому'

Нового керівника державного концерну 'Укроборонпром' буде призначено впродовж декількох тижнів. Про це голова наглядової ради держконцерну Айварас Абромавичус повідомив в інтерв'ю 'Liga.net', про що пише 'Українська правда'.

За його словами, політичне рішення про зміну керівника держконцерну Павла Букіна вже ухвалено.

'Шукаємо йому заміну', – сказав Абромавичус.

На запитання, коли призначать нового керівника, Абромавичус відповів: 'Думаю, протягом декількох тижнів'.

Голова наглядової ради держконцерну також повідомив, що претендента на посаду наглядова рада шукає самотужки – без конкурсу.

'Разом зі мною до наглядової ради увійшли двоє людей, які мають хороше розуміння, що таке оборонний сектор, і кадрового потенціалу в ньому. Це Андрій Загороднюк і Давид Арахамія. Як мій радник працює Роман Бондар – один із найвідоміших рекрутерів у цій країні. Ми разом займаємося пошуком людей на топові позиції в концерні', – зазначив Абромавичус.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський призначив Давида Арахамію та Андрія Загороднюка членами наглядової ради державного концерну 'Укроборонпром'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS