Новости Украины

«Голос» не експлуатує популярність Вакарчука, як це робить «Слуга народу» із Зеленським — Притула «Голос» не експлуатує популярність Вакарчука, як це робить «Слуга народу» із Зеленським — Притула Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon.svg Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/134591/jy0j5k6g7zc8f20bz https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/134591/jy0j5k6g7zc8f20bz Партія «Голос» хоче завойовувати прихильність людей фахівцями в своєму списку, а не «експлуатувати» популярність її лідерів, як це
«Голос» не експлуатує популярність Вакарчука, як це робить «Слуга наро
Партія «Голос» хоче завойовувати прихильність людей фахівцями в своєму списку, а не «експлуатувати» популярність її лідерів, як це зокрема робить «Слуга народу» з упізнаваністю президента Володимира Зеленського.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив кандидату у депутати від партії «Голос», шоумен Сергій Притула.

«У нас просто є зараз на виборах одна партія, яка намагається максимально задовольнити попит людей на нові обличчя. Щоправда ці люди, на мою думку, беруть не так своєю харизмою, своїм списком, як харизмою свого беззаперечного лідера Володимира Зеленського, який на своєму авторитеті і на своєму бренді заводить (у парламент — ред.) цих людей», — сказав він.

Притула підкреслів, що «Голос» не намагається експлуатувати популярність деяких членів партії, зокрема його самого або Святослава Вакарчука.

«Звичайно, ми є локомотивами цього списку, але ми намагаємося людям показати, що голосувати треба не за лідера, як це в нас завжди прийнято — у нас завжди іменні партії і блоки — Ляшка, Тимошенко, Гройсмана, Порошенка. Ми намагаємося людям сказати — подивіться на наш список, на наших фахівців», — пояснив шоумен.

Водночас Притула допускає, що для більшості українців такий підхід є незвичним.

Нагадаємо, коли Притула оголосив, що піде на вибори від «Голосу», він розповів, що попросив поставити себе не в першу десятку списку, а на 30-те місце. Таким чином, аби він став депутатом, «Голос» повинен набрати на виборах понад 10%.

Згідно з останнім опитуванням, «Голос» посідає четверте місце з 6,6%.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS