Новости Украины

Засудження до 24 років в'язниці нацгвардійця Марківа: під посольством Італії розпочався пікет - 24 Канал Засудження до 24 років в'язниці нацгвардійця Марківа: під посольством Італії розпочався пікет - 24 Канал 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201907/1178802.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201907/1178802.jpg У Києві активісти пікетують посольство Італії. Головна вимога протестувальників – негайне та безумовне звільнення нацгвардійця Віт
Засудження до 24 років в'язниці нацгвардійця Марківа: під посольством

У Києві активісти пікетують посольство Італії. Головна вимога протестувальників – негайне та безумовне звільнення нацгвардійця Віталія Марківа, якого італійський суд засудив до 24 років в’язниці нібито за вбивство тутешнього репортера Андреа Рокеллі, що сталося під Слов’янськом на Донбасі у травні 2014 року.

Як передає кореспондентка 24 каналу, активісти вважають, що рішення щодо Віталія Марківа є не правосудним, а політичним, і його ухвалили під впливом російської влади.

Важливо! У мережі показали відео, де нацгвардієць Марків спілкується з італійцями у Слов’янську

Участь у акції беруть кілька сотень осіб – це як представники 'Національного корпусу', так і прості громадяни.

Активісти здебільшого скандують 'Свободу Віталію Марківу'. Водночас мітингувальники тримають відповідні плакати – зокрема, великий транспарант з написом Free Markiv і саморобні плакати зі словами на підтримку українця. Крім того, вони закликають Італію 'не бути, як Росія'.

Пікет посольства Італії через справу Віталія Марківа / Фото Людмили Кушнір // 24 канал

Крім того, під двері італійського диппредставництва активісти принесли декілька десятків коробок з-під піци мережі Veterano Pizza. До слова, її засновником є учасник бойових дій на Донбасі Леонід Остальцев.

Детальніше з біографією Віталія Марківа та що відомо про його справу – Ви можете ознайомитися за цим посиланням

Новина доповнюється

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS