Новости Украины

ЦВК у п’ятницю зареєструвала 658 іноземних спостерігачів на виборах у ВР ЦВК у п’ятницю зареєструвала 658 іноземних спостерігачів на виборах у ВР zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1605517.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1605517.jpg ЦВК зареєструвала 658 офіційних спостерігачів від іноземної держави та міжнародних організацій на позачергових виборах народних де
ЦВК у п’ятницю зареєструвала 658 іноземних спостерігачів на виборах у

ЦВК зареєструвала 658 офіційних спостерігачів від іноземної держави та міжнародних організацій на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

«Сьогодні, 12 дипня, Комісією зареєстровано 1 413 офіційних спостерігачів на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. А саме: від 10 іноземних держав – 58 офіційних спостерігачів, від 15 міжнародних організацій – 1 355 офіційних спостерігачів», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, виборчою комісією зареєстровано 2 спостерігачі від Йорданського Хашимітського Королівства, 4 – від Європейського Союзу, 3 – від Міжнародного експертного центру виборчих систем (ICES), 3 – від Міжнародної федерації ліберальної молоді (IFLRY), 51 – від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин, 595 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Водночас Комісія відмовила в реєстрації 17 офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Рішення ухвалено у зв’язку з тим, що вказані особи є громадянами Російської Федерації, які згідно із вимогами Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» не можуть бути офіційними спостерігачами.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация