Новости Украины

ЦВК відмовила в реєстрації 17 спостерігачам від БДІПЛ ОБСЄ – громадянам Росії ЦВК відмовила в реєстрації 17 спостерігачам від БДІПЛ ОБСЄ – громадянам Росії Радіо Свобода https://www.radiosvoboda.org/Content/responsive/RFE/img/webApp/favicon.ico Радіо Свобода https://gdb.rferl.org/4CAE52AF-6A03-49BF-AFDE-7A58D1E3F0C2_w1200_s.jpg https://gdb.rferl.org/4CAE52AF-6A03-49BF-AFDE-7A58D1E3F0C2_w1200_s.jpg Центральна виборча комісія України відмовилася реєструвати 17 офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав люд
ЦВК відмовила в реєстрації 17 спостерігачам від БДІПЛ ОБСЄ – громадяна

Центральна виборча комісія України відмовилася реєструвати 17 офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співпраці в Європі (БДІПЛ ОБСЄ), які є громадянами Росії.

Рішення ухвалили на засіданні ЦВК 12 липня, повідомляє прес-служба відомства.

Дивіться також: Сила регіонів: скільки депутатів може відправити у Раду кожна область (інфографіка)

«Комісія відмовила в реєстрації 17 офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співпраці в Європі. Рішення ухвалили у зв’язку з тим, що вказані особи є громадянами Російської Федерації, які згідно із вимогами закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» не можуть бути офіційними спостерігачами», – йдеться в повідомленні.

Вибори в Раду: хроніка ключових подій
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

У ЦВК додали, що станом на 12 липня зареєстрували 1 413 офіційних спостерігачів на позачергових виборах народних депутатів України. Зокрема: від 10 іноземних держав зареєстровано 58 офіційних спостерігачів, від 15 міжнародних організацій – 1 355 офіційних спостерігачів.

Позачергові парламентські вибори в Україні заплановані на 21 липня.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS