Новости Украины

На Вінниччині на білборд без вихідних даних доклеїли інформацію'> На Вінниччині на білборд без вихідних даних доклеїли інформацію'> Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/11.07.2019_vinnytsia_bez%20vyhidnyh%20danyh.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/11.07.2019_vinnytsia_bez%20vyhidnyh%20danyh.jpg У місті Хмільник було встановлено білборди кандидата у народні депутати Олександра Реп’яха (самовисування) із порушенням ви
На Вінниччині на білборд без вихідних даних доклеїли інформацію'&

У місті Хмільник було встановлено білборди кандидата у народні депутати Олександра Реп’яха (самовисування) із порушенням виборчого законодавства, оскільки не було вихідних даних. Із цього приводу спостерігач ОПОРИ звертався до поліції.

Два таких білборди без вихідних даних було розміщено у Хмільнику на вулиці Монастирській. 11 липня спостерігач ОПОРИ повідомив, що вихідні дані на білборди доклеїли скотчем.

Як раніше повідомляла ОПОРА, на Вінниччині партії та кандидати розміщували агітацію без вихідних даних та в невідведених місцях.

Згідно з частиною 1 статті 70 Закону України «Про вибори народних депутатів України», партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидати у депутати мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати. Після реєстрації кандидатів матеріали передвиборної агітації повинні мати необхідні вихідні дані та бути розміщені за кошти виборчого фонду відповідно до частини 23 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Відповідно до частини 7 статті 69 Закону України «Про вибори народних депутатів України», друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Згідно з частиною 8 статті 69 цього ж Закону місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування не пізніш як за сто днів до дня виборів відводять місця у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації з додержанням принципу рівних умов.

Згідно зі статтею 212-13 КУпАП, виготовлення або замовлення виготовлення під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно передбачають накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження караються накладенням штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация