Новости Украины

Знайшли дорогу, яка вела до храму богині магії Знайшли дорогу, яка вела до храму богині магії Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/915/915060_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/915/915060_w_450.jpg?v=0 Археологи виявили священну дорогу з древнього міста Стратонікея, неподалік від сучасного міста Ятаган, Туреччина до храму давнього
Знайшли дорогу, яка вела до храму богині магії

Археологи виявили священну дорогу з древнього міста Стратонікея, неподалік від сучасного міста Ятаган, Туреччина до храму давнього божества. Цьому шляху 3 тис. років. Його побудували для щорічної ходи шанувальників до найбільшого місця поклоніння богині місяця і магії - Гекати.

'Священна дорога використовувалася щорічно для відвідування жителями Стратонікея найбільшого з коли-небудь існуючих храмів Гекати. В урочистій ході брав участь хор, жерці й молода дівчина з символічним ключем. Всі вони прямували до місця поклоніння, проходячи через північні міські ворота'. - повідомив керівник розкопок викладач університету Памуккале Білал Согут, йдеться на порталі AA.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У контрабандистів вилучили цінну статуетку

Також археолог розповів про велику кількість добре збережених гробниць, які знаходяться в храмі богині магії і місяця. Так як храм шанувався навіть міфічним плем'ям амазонок, то вивчення поховань може дати додаткову інформацію про матріархальне суспільство і пролити світло на його взаємини з населенням древньої Еллади.

Геката вважалася захисним божеством, опікуном воріт і перехресть. В інших культах - богинею місяця, володаркою примар, потвор і чаклунства. Часто зображувалася з подвійними факелами і трьома головами. Письмовий опис такої статуетки надав давньогрецький географ Павсаній у праці 'Опис Греції'. Зазначав, що першу подібну річ створив скульптор Алкамен у V ст. до н.е.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS