Новости Украины

Автопілот вперше посадив літак без пілота Автопілот вперше посадив літак без пілота Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/915/915054_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/915/915054_w_450.jpg?v=0 Команда вчених Мюнхенського технічного університету завершила початковий етап проекту, в рамках якого розробляють систему, що здат
Автопілот вперше посадив літак без пілота

Команда вчених Мюнхенського технічного університету завершила початковий етап проекту, в рамках якого розробляють систему, що здатна приземляти літак без участі пілота.

Розробники вважають, що унікальна технологія стане альтернативою традиційним методам автоматичного пілотування.

Основний недолік старих систем автономного управління полягає в тому, що для ефективної роботи автопілота вони вимагають наявності численних антен на злітному полі. Однак малі аеропорти не мають дорогого технічного оснащення, тому пілотам доводиться управляти посадкою вручну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закінчують ремонтувати важливий міст через Дністер

Нова система C2Land дає змогу приземлятися практично на будь-якій злітній смузі з використанням GPS-сигналів для забезпечення точності приземлення. А нова оптична система, що застосовують для оптимізації польотів - не потребує наземної допоміжної інфраструктури, на відміну від типових технологій.

C2Land уже успішно продемонструвала тестовий політ навчального літака Diamond DA42Р. Однак дата початку впровадження технології в серійні авіалайнери поки невідома. Про це повідомили на hromadske.ua.

Hyundai представив електромашину, що може їздити, ходити і лазити.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS