Новости Украины

Херсонщина: спостерігач повідомив в поліцію про можливий підкуп виборців' Херсонщина: спостерігач повідомив в поліцію про можливий підкуп виборців' Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/11-07-2019-Kherson-imovirni-pidkup-1.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/11-07-2019-Kherson-imovirni-pidkup-1.jpg 10 липня спостерігач ОПОРИ написав заяву в поліцію Херсонської області про можливий підкуп виборців кандидатом в народні депутати
Херсонщина: спостерігач  повідомив в поліцію про можливий підкуп вибор

10 липня спостерігач ОПОРИ написав заяву в поліцію Херсонської області про можливий підкуп виборців кандидатом в народні депутати в 183-му окрузі Ігорем Семенчевим, який «сприяв» реконструкції по заміні труби в одному з херсонських будинків.

Інформація про можливе правопорушення була опублікована в ЗМІ 27 червня. Херсонське інтернет-видання «Любимый Херсон» опублікувало відео та текст під назвою «Ігор Семенчев за лічені дні допоміг людям вирішити 15-річну проблему».

У матеріалі йшлося про те, що за ініціативи кандидата в народні депутати в 183-му окрузі Ігоря Семенчева (самовисування) розпочалася реконструкція по заміні труби в одному з херсонських будинків. У відео Семенчев критикує чинну міську владу, а мешканці дякують йому за вирішення наболілої проблеми.

10 липня спостерігач ОПОРИ написав заяву в поліцію Херсонської області про можливе правопорушення, яке було зафіксовано в журналі єдиного обліку за №13629.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області, за даним фактом проводиться перевірка.

Згідно ч.14 ст.74 закону «Про вибори народних депутатів України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS