Новости Украины

На Волині голова ДВК поширювала «партійні» газети'> На Волині голова ДВК поширювала «партійні» газети'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_10-07-2019_politsisa0.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_10-07-2019_politsisa0.jpg Голова дільничної виборчої комісії №070002 у селі Залужжя Володимир-Волинського району (виборчий округ №19) Зоя Мосурук (Всеукраї
На Волині голова ДВК поширювала «партійні» газети'>

Голова дільничної виборчої комісії №070002 у селі Залужжя Володимир-Волинського району (виборчий округ №19) Зоя Мосурук (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») 10 липня поширювала агітаційні газети Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Про це вона повідомила спостерігачу Громадянської мережі ОПОРА.

Спостерігачка ОПОРИ, прибувши в село Залужжя, вирушила до місцевого будинку культури, де має працювати дільнична виборча комісія. Однак приміщення виявилося закритим. За кілька хвилин до клубу прибула жінка, яка почала цікавитися у спостерігачки метою візиту до села.

Після того, як спостерігачка повідомила, хто вона та з якою метою прибула, вона поцікавилася у жінки, чи вона не знає, чому комісії немає на місці. Жінка відповіла, що є головою комісії, а була відсутня, бо роздавала газети «від «Батьківщини».

Спостерігачка ОПОРИ викликала на місце події поліцію. Голова комісії просила цього не робити та запевняла, що «ще нікому не встигла роздати».

 

Щоправда, після прибуття правоохоронців вона «передумала» та пояснювала, що нібито прийшла до дільниці подивитися, хто приїхав та «з переляку» сказала про газети.

Зрештою, правоохоронці склали протокол щодо порушення пункту 4 частини 1 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» та відібрали у спостерігача пояснення.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS