Новости Украины

Юристи замітають сліди: Нацрада не може знайти зв'язок кума Путіна з каналами 112 Україна, NewsOne та ZiK - Новини України Юристи замітають сліди: Нацрада не може знайти зв'язок кума Путіна з каналами 112 Україна, NewsOne та ZiK - Новини України Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2019/07/1-310542-BkbXwD3M.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2019/07/1-310542-BkbXwD3M.jpg Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України не може довести зв’язок телеканалів 112 Україна, NewsOne і ZIK з Росією або В
Юристи замітають сліди: Нацрада не може знайти зв'язок кума Путіна з к

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України не може довести зв’язок телеканалів 112 Україна, NewsOne і ZIK з Росією або Віктором Медведчуком.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це з трибуни парламенту заявила заступник голови Нацради Уляна Фещук

За словами Фещук, на підставі тих документів, які є в розпорядженні Нацради, регулятор не може встановити зв’язок телеканалів 112 Україна, NewsOne і ZIK з Росією або Віктором Медведчуком.

“На жаль, там працюють дуже професійні юристи, які унеможливлюють встановлення будь-якого зв’язку з Російською Федерацією, принаймні на рівні тих документів, які є в Національній раді. Тобто, фактично неможливо довести, що РФ якийсь вплив на ці телеканали”, – сказала вона.

Фещук додала, що з цього приводу Нацрада веде листування зі Службою безпеки України, але поки там не надали документів, які підтверджують такий вплив.

Також, за словами заступника голови Нацради, поки неможливо довести зв’язок цих телеканалів з Медведчуком, оскільки вони “скуплені насправді підставною особою”.

“Нацрада спілкується з Антимонопольним комітетом, щоб встановити зв’язок між бенефіціарними власниками 112 Україна, NewsOne і ZIK”, – наголосила Фещук.

Нагадаємо, телеканал NEWSONE вирішив скасувати скандальний телеміст «Треба поговорити» після погроз журналістами та акцій протесту біля каналу.

Також в ГПУ розкрили деталі справи проти NewsOne у зв’язку з планами проведення телемосту з Росією. Наголошується, що це підпадає під статтю про держзраду і карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 22:52 11.07.2019 0
Порадовало заявление упоротых тупизней - "На жаль, там працюють дуже професійні юристи". Что еще раз доказывает - тупорылые у руля это пиздец стране.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS