Новости Украины

Порошенко: Принятие Избирательного кодекса - это историческое решение украинского парламента Порошенко: Принятие Избирательного кодекса - это историческое решение украинского парламента Интерфакс-Украина http://interfax.com.ua/static/favicon.png Интерфакс-Украина https://interfax.com.ua/media/thumbs/images/2018/12/sGUXHQNYp9Ia.jpg https://interfax.com.ua/media/thumbs/images/2018/12/sGUXHQNYp9Ia.jpg Подается на языке оригинала "Ухвалення Виборчого кодексу – це історичне рішення українського парламенту. Адже реформування виборч
Порошенко: Принятие Избирательного кодекса - это историческое решение

Подается на языке оригинала

'Ухвалення Виборчого кодексу – це історичне рішення українського парламенту. Адже реформування виборчої системи – це одна із головних вимог Майдану і Революції Гідності. Я радий, що вона реалізувалася!

Завдяки наполегливості голови Верховної Ради Андрія Парубія та консолідованості демократичних сил, у тому числі і моєї команди, цей кодекс був підтриманий.

Переконаний, що Україна, яка зробила виборчий процес більш прозорим та відкритим, стала на крок ближче до цивілізованої Європи.' - написав Петро Порошенко у своєму Facebook.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 13:37 11.07.2019 0
а, что же при шакиладки в кресле преза не было сделано такого исторического решения?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS