Новости Украины

Херсон: В університеті висіли агітаційні матеріали ректора, який балотується у ВР Херсон: В університеті висіли агітаційні матеріали ректора, який балотується у ВР Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/10-07-2019-agitacia-v-universitete-2.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/10-07-2019-agitacia-v-universitete-2.jpg 10 липня спостерігач ОПОРИ зафіксував в Херсонському державному університеті друковану агітаційну продукцію кандидата в народні д
Херсон: В університеті висіли агітаційні матеріали ректора, який балот

10 липня спостерігач ОПОРИ зафіксував в Херсонському державному університеті друковану агітаційну продукцію кандидата в народні депутати Юрія Кирилова від партії «Європейська Солідарність», який є ректором цього університету.

У приймальні навчального закладу у деяких місцях лежали та висіли календарі з зображенням кандидата, його лозунгом «Професіоналізм, патріотизм. Порядність» та підписом «Юрій Кирилов. Ректор Аграрного університету. Кандидат у народні депутати по 183-му округу» та позначкою, схожою на галочку, що ставиться у виборчому бюлетені.

Спостерігач ОПОРИ зробив зауваження працівницям приймальної комісії, роз’яснивши, що розміщення агітаційних матеріалів в навчальних закладах комунальної чи державної власності є порушенням Закону України «Про вибори народних депутатів», після чого календарі одразу прибрали.

Відповідно до ч. 5 ст. 74 Закону «Про вибори народних депутатів України» забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS