Новости Украины

«Чорний піар» на Херсонщині: Листівки на вулицях та статті в районній пресі' «Чорний піар» на Херсонщині: Листівки на вулицях та статті в районній пресі' Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images/News2019/March/9-07-2019-Khersonshina-chorniy-pr-1.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images/News2019/March/9-07-2019-Khersonshina-chorniy-pr-1.jpg На Херсонщині на території 184 округу спостерігачі ОПОРИ зафіксували листівки з ознаками «чорного піару» проти кандид
«Чорний піар» на Херсонщині: Листівки на вулицях та статті в районній

На Херсонщині на території 184 округу спостерігачі ОПОРИ зафіксували листівки з ознаками «чорного піару» проти кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» Данили Репілевського. Також статтю негативного характеру про іншого кандидата-самовисуванця Євгена Рищука (186 округ) опублікували в районній пресі.

Листівки з назвою «Зе! Вискочка. Слуга долара» та в стилістиці партії, від якої балотується кандидат, були розкидані на вулицях міст Нова Каховка та Берислав 8 липня.

Вони містять фото кандидата в народні депутати Данили Репілевського, твердження, що він «заплатив за місце в новій партії 300 тис. доларів» та «10 фактів про Данилу», які формують негативне враження про кандидата. Замість вихідних даних на листівках зазначено «Інформаційний бюлетень. Липень 2019».

Данило Репілевський в коментарі ОПОРІ зазначив, що це «брудна гра» конкурентів, які «бачать, що вони програють» та назвав листівки фейком. Проте у політика поки не має припущень, хто конкретно міг це зробити.

Відео https://www.youtube.com/watch?v=UJZKd-UewBk&feature=youtu.be

Крім того, під час щотижневого медіа моніторингу спостерігачі ОПОРИ зафіксували матеріал з ознаками «чорного піару» проти кандидата в народні депутати самовисуванця Євгена Рищука (186-ий ВО). Стаття під назвою «Євген Рищук – ні слова, ні діла» була опублікована в районній газеті «Голос Таврії» №25 від 4 липня.

Відповідно до ч. 10 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

У ч. 7 ст. 69 того ж Закону зазначено, що друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS