Новости Украины

«Чорний» піар і продукція без вихідних даних на Одещині. «Чорний» піар і продукція без вихідних даних на Одещині. Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://youtu.be/3XCnHNvKaM8 https://youtu.be/3XCnHNvKaM8 Спостерігачі ОПОРИ в Одеській області виявили агітаційну продукцію в округах №№138 і 141 без вихідних даних, причому деякі плакат
«Чорний» піар і продукція без вихідних даних на Одещині.

Спостерігачі ОПОРИ в Одеській області виявили агітаційну продукцію в округах №№138 і 141 без вихідних даних, причому деякі плакати мали ознаки «чорного» піару.

Так, у місті Березівці (округ №138) спостерігач ОПОРИ звернувся із заявою до поліції, оскільки виявив листівки із зображенням кандидатки у народні депутати Ольги Полюганіч та написом про те, що її чоловік начебто викрав фермерський урожай. На листівках були відсутні вихідні дані про замовника, тираж тощо, що містить ознаки можливого правопорушення, передбаченого статтею 212-13 КУпАП – виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Також відсутність таких відомостей може свідчити про фінансування передвиборчої агітації не з виборчого фонду, що містить ознаки порушення, передбаченого ст. 212-10 КУпАП (здійснення передвиборчої агітації у формах і засобами, що суперечать Конституції або законам України). Крім того, друковані матеріали мають ознаки прихованої агітації проти кандидатки. До того ж, розміщення агітаційних матеріалів на опорних стовпах містить ознаки розміщення агітації з порушенням правил благоустрою, відповідальність за що передбачена ст. 212-14 КУпАП.

У цьому ж місті спостерігач ОПОРИ виявив наліпки з символікою Радикальної парті Олега Ляшка без вихідних даних, через що також було подано заяву до поліції.

У місті Кілії (округ №141) спостерігачка ОПОРИ звернулася до поліції із заявою про виявлення агітаційних плакатів із зображенням кандидата у народні депутати Трифона Антова без вихідних даних.

При цьому плакати розміщені на стінах будівель, що має ознаки ймовірного порушення правил благоустрою.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS