Новости Украины

Наліпки та фарба: на Кіровоградщині пошкодили рекламу двох кандидатів у народні депутати' Наліпки та фарба: на Кіровоградщині пошкодили рекламу двох кандидатів у народні депутати' Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/8.07.2019_Kr_Danytf14.JPG https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/8.07.2019_Kr_Danytf14.JPG На Кіровоградщині зіпсували зовнішню рекламу двох кандидатів у народні депутати: Олександра Дануци, який балотується від партії &
Наліпки та фарба: на Кіровоградщині пошкодили рекламу двох кандидатів

На Кіровоградщині зіпсували зовнішню рекламу двох кандидатів у народні депутати: Олександра Дануци, який балотується від партії «Слуга народу» в окрузі № 99 (центр – м. Кропивницький), та самовисуванця Максима Полякова (балотується в окрузі № 101, центр – смт Голованівськ).

«Я дізнався, що вночі зіпсували сітілайти із зображенням моїм та «Слуги Народу». Опоненти витратились на друк, всю ніч працювали і таким чином підтвердили свою безпорадність перед нашим рейтингом», – написав кандидат у нардепи Олександр Дануца у Facebook. І розмістив світлини із зображенням сітілайтів із партійної символікою «Слуги народу» та зображенням самого кандидата у нардепи, на які наклеїли наклейки із логотипом всеукраїнського каналу і напис: «ТСН – бреше», «ТСН» – вони брешуть».

Фото з сторінки Олександра Дануци у Facebook

Керівниця кампанії, очільниця штабу кандидата у народні депутати Олександра Дануци Ірина Коваленко зазначила, що вони не зверталися до правоохоронних органів. «Ми і не плануємо звертатися до поліції. Адже це не перше порушення законодавства щодо нашого кандидата. Нас закидають «чорнухою» у соцмережах, очікуємо друковану продукцію з ознаками «чорного» піару. До виборів залишилося два тижні і ми не маємо часу ходити в поліцію», – підкреслила Ірина Коваленко.

У Новоархангельському районі (округ № 101) облили червоною фарбою білборди самовисуванця кандидата у нардепи Максима Полякова. Про це політик написав на сторінці у соцмережах.

«На камерах відеоспостереження встановлено особу, причетну до протиправних дій. Направлено заяви про злочин до правоохоронних органів», – йдеться в повідомленні.

Фото з сторінки Максима Полякова у Facebook

У секторі комунікації поліції Кіровоградської області повідомили, що до поліції надійшло п'ять заяв щодо пошкодження політичної реклами в області.

«Випадки пошкодженян реклами свідчить про порушення принципів вільної та конкурентної боротьби. Пошкодження білборда політичної партії може мати ознаки хуліганства, що несе за собою кримінальну відповідальність (ст. 296 Кримінального кодексу України)», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS