Новости Украины

Київщина: у Броварах в агітаційних наметах збирають персональні дані громадян Київщина: у Броварах в агітаційних наметах збирають персональні дані громадян Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/08-07-19_Kyiv_obl_u_agitaciynyh_nametah_zbyraut_personalni_dani.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/08-07-19_Kyiv_obl_u_agitaciynyh_nametah_zbyraut_personalni_dani.jpg У Броварах, 97 виборчий округ, при розповсюдженні друкованих агіток, громадянам пропонують заповнити анкети. З них, говорять, кан
Київщина: у Броварах в агітаційних наметах збирають персональні дані г

У Броварах, 97 виборчий округ, при розповсюдженні друкованих агіток, громадянам пропонують заповнити анкети. З них, говорять, кандидат має довідатись про проблеми у регіоні. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ

У Броварах майже щодня в агітаційних наметах агітатори кандидата-самовисуванця у 97 ВО, Володимира Нідзельського роздають друковану політичну агітацію. Між тим, пропонують людям заповнювати анкети, з яких сам кандидат має довідатися про проблеми у окрузі.

6 липня у агітаційному наметі у центрі міста біля міської адміністрації агітатори вже просто збирали персональні дані, без письмової згоди, опитуючи людей і записуючи їхні імена та прізвища, адреси та номери телефонів, аргументуючи, що це «для підтримки».

Також з 1 липня по всьому місту стоять агітаційні намети кандидата в у народні депутати по 97 виборчому округу від партії Слуга народу Миколи Галушка. Окрім того, що агітатори роздають перехожим друковану агітацію на користь кандидата, вони ще і збирають персональні дані, запрошуючи громадян заповнити анкети. У «Анкеті волонтера», яку пропонують заповнити за власного бажання, є наступні пункти: прізвище, ім'я, по-батькові; телефон, ел.адреса, адреса проживання; спеціальність; побажання щодо співпраці, що потрібно змінити у дворі, на вулиці, у місті (селі), області (районі); кому найбільше довіряєте. В кінці анкети був пункт на згоду щодо обробки персональних даних і місце для підпису. Ці анкети пропонували заповнювати аби вступити у команду кандидата або проінформувати про проблеми чи пропозиції.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Київській області Олексій Рєпік наголошує: «Збір персональних даних громадян, особливо якщо ці дані збираються без згоди людей на їх обробку, потенційно може нести за собою контроль за волевиявленням виборців. А це забороняється Законом України «Про вибори народних депутатів України», зокрема ч.1 ст. 7 цього Закону, у якій йдеться, що голосування на виборах є таємним».

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS