Новости Украины

Чорний піар, пошкоджена політична реклама, порушення у встановлених сітілайтах — особливості зовнішньої реклами у Запоріжжі'> Чорний піар, пошкоджена політична реклама, порушення у встановлених сітілайтах — особливості зовнішньої реклами у Запоріжжі'> Опора https://www.oporaua.org/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_08_07_2019_Zp_reklama_Prasola.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_08_07_2019_Zp_reklama_Prasola.jpg 8 липня ОПОРА зафіксувала на території Запоріжжя сіталайти кандидатів у народні депутати Ігоря Чумаченка та Буська із порушенням
Чорний піар, пошкоджена політична реклама, порушення у встановлених сі

8 липня ОПОРА зафіксувала на території Запоріжжя сіталайти кандидатів у народні депутати Ігоря Чумаченка та Буська із порушенням вимог закону про наявність вихідних даних. Кілька з цих матеріалів були пошкоджені. Також цього дня помічені борди з ознаками чорного піару, що містять згадку двох кандидатів у народні депутати та політичну партію.

8 липня спостерігачі зафіксували у Вознесенівському районі Запоріжжя 3 борди із ознаками чорного піару із зображенням кандидата у народні депутати за партійними списками «Європейської солідарності» Андрія Парубія, які мали підписи «Опозиційна платформа — За життя» та «Ківа — моя квота».

На проспекті Соборному у Запоріжжі між зупинками транспорту «Площа Фестивальна» та «Універмаг «Україна» помічені сітілайти членів «команди Буряка», кандидатів у нардепи Ігоря Чумаченка та Віктора Буська, де вихідні дані надруковані окремою наліпкою і розміщені поверх політичної реклами, що може містити ознаки порушення.

Також пошкоджені 5 об'єктів реклами. Окрім вже згаданих Віктора Буська та Ігоря Чумаченка, це Володимир Буряк та Ростислав Шурма, які йдуть до Верховної Ради за партійними списками «Опозиційного блоку».

На житлових будинках проспекту Соборного розміщено агітацію за кандидата у народні депутати, самовисуванця Михайла Прасола з ознаками порушень правил благоустрою. Кілька таких плакатів пошкоджено.

Всі випадки зафіксовані у виборчому окрузі №76, що об'єднує Вознесенівський і частину Хортицького районів Запоріжжя.

ОПОРА нагадує, що згідно з ч. 7 ст. 69 «Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

А стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення говорить: «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS