Новости Украины

Херсонські політики використовують тему релігії в агітаційних цілях'> Херсонські політики використовують тему релігії в агітаційних цілях'> Опора https://www.oporaua.org/templates/opora/favicon.ico Опора https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/7-07-2019-Kherson-tema-religii-3.jpg https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/7-07-2019-Kherson-tema-religii-3.jpg Кандидати в народні депутати на Херсонщині використовують тему релігії у власному піарі – дарують ікони, залучають до агіта
Херсонські політики використовують тему релігії в агітаційних цілях�

Кандидати в народні депутати на Херсонщині використовують тему релігії у власному піарі – дарують ікони, залучають до агітаційної кампанії священнослужителів та дарують храму нові купола.

6 липня кандидат в народні депутати у186-му окрузі Олександр Кромп (самовисування) під час свята Івана Купала подарував Долматівській ОТГ ікону.

5 липня на місцевому телеканалі ВТВ плюс з’явився сюжет про зустріч кандидата в народні депутати у виборчому окрузі №182 від «Опозиційного блоку» Василя Федіна з працівниками суднобудівного холдингу Смарт Мерітайм Груп. Окрім голови Херсонського обласного комітету профспілки працівників суднобудівної галузі Сергія Ковіня та заслуженого лікаря України Людмили Ломако, кандидата підтримав секретар Херсонської єпархії УПЦ протоієрей Максим. На відео видно, що він стоїть поряд з кандидатом.

Крім того, в інформаційному бюлетені кандидата є коментар протоієрея Максима в рубриці «Чому я довіряю Федіну», де говориться про те, що «протягом довгого часу Василь Федін допомагає херсонським храмам, зокрема Свято-Духовському кафедральному собору», а також прихожанам.

Ще один кандидат мажоритарник в народні депутати Вегандз Мясникян (185-ий округ, самовисування) від свого благодійного фонду придбав нові куполи (п’ять основних і ще один – на дзвіниці) для Храму Різдва Христова у місті Каховка. Про це написало видання «Каховські новини» 4 липня.

Нагадаємо, що раніше інші кандидати в народні депутати (по 186-му округу) – Євген Рищук (самовисуванець) та Олександр Яковлєв (Об’єднання «Самопоміч») вже використовували у власному піарі фінансову допомогу храму та релігійні спільноти.

Відповідно до ч. 3 ст. 35 Конституції України церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави. Згідно з ч. 8 ст. 5 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійні організації не беруть участі у діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки, не висувають кандидатів до органів державної влади, не ведуть агітації або фінансування виборчих кампаній кандидатів до цих органів. Священнослужителі мають право на участь у політичному житті нарівні з усіма громадянами.

 

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS