Новости Украины

Імпічмент Трампу: президент хоче бути готовий Імпічмент Трампу: президент хоче бути готовий Gazeta.ua http://gazeta.ua/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/773/773498_w_300.jpg https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/773/773498_w_300.jpg Президент США Дональд Трамп хоче захиститися від спроб відсторонити його від посади. Фото: newnform.org Адвокати в офісі юристк
Імпічмент Трампу: президент хоче бути готовий
Трамп готується захищатися від імпічменту
Президент США Дональд Трамп хоче захиститися від спроб відсторонити його від посади. Фото: newnform.org

Адвокати в офісі юристконсульта Білого дому провели нараду з експертами щодо порядку імпічменту президента та почали збирати інформацію про те, як така процедура працює.

Про це повідомляє телеканал CNN.

'Юристи Білого дому почали вивчати процедуру імпічменту з метою підготовки до того, що, як досі вважають чиновники, існує віддалена можливість, що президент Дональд Трамп міг би захиститися від спроб відсторонити його від посади',- зазначається в повідомленні.

Білий дім не став надавати коментарів з цього питання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Імпічмент для Трампа поки що неможливий

Юридичні дискусії є частиною загальних зусиль команди Білого дому, спрямовані на зміцнення правового захисту президента, який став більш складним після призначення Міністерством юстиції спеціального радника у розслідуванні втручання Росії в президентські вибори в США.

Конгресмен від Демократичної партії Ел Ґрін закликав почати процедуру імпічменту президента США Дональда Трампа. Це питання він підняв під час виступу в американському парламенті.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS