Новости Украины

Альтернатива 'ВКонтакте': українець інтегрував у Facebook плеєр для прослуховування музики Альтернатива 'ВКонтакте': українець інтегрував у Facebook плеєр для прослуховування музики ТСН http://tsn.ua/favicon.ico ТСН https://image.tsn.ua/media/images4/608xX/Jul2016/385588729.jpg https://image.tsn.ua/media/images4/608xX/Jul2016/385588729.jpg За допомогою додатку можна зробити інтерфейс Facebook більш схожим на інтерфейс ВК. Український програміст створив плагін, який д
Альтернатива 'ВКонтакте': українець інтегрував у Facebook плеєр для пр

За допомогою додатку можна зробити інтерфейс Facebook більш схожим на інтерфейс ВК.

Український програміст створив плагін, який дозволяє прослуховувати музику у Facebook. Про новинку повідомив розробник програми Дмитро Андрєєв.

'Можна довго нити з приводу супер-зручного (ні) плеєра ВКонтакте, а можна за пару годин інтегрувати куди більш класний і легальний плеєр у Facebook', - написав він на своїй сторінці у соцмережі.

Плагін називається Facebook Spotifier. Він дозволяє слухати музику з особистого облікового запису Spotify просто в Facebook. Відповідно, для цього спочатку потрібно створити акаунт у Spotify.

Для тих, хто ностальгує за заблокованим 'ВКонтакте', є опція, яка дозволяє зробити інтерфейс Facebook більш схожим на інтерфейс ВК.

Додаток поки що працює лише в браузері Google Chrome, але розробник обіцяє, що найближчим часом він буде доступний для Firefox і Opera.

Як українці відреагували до блокування російських соцмереж

Україна вирішила заблокувати доступ до російських соціальних мереж 'ВКонтакте' та 'Одноклассники', а також до сервісів 'Яндекс' та 'Мейл.ру'. Офіційна причина – загроза національній безпеці. Указ про нові санкції проти Росії підписав Петро Порошенко. Як відреагували на це самі користувачі соцмереж – дивіться в сюжеті.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS