Новости Украины

Снайпер АТО Аміна Окуєва розповіла, коли розпадеться Росія Снайпер АТО Аміна Окуєва розповіла, коли розпадеться Росія Gazeta.ua http://gazeta.ua/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/773/773369_w_300.jpg https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/773/773369_w_300.jpg Снайпер АТО Аміна Окуєва Снайперка АТО Аміна Окуєва розповіла, коли розпадеться Росія. "Це може зайняти не століття чи десятил
Снайпер АТО Аміна Окуєва розповіла, коли розпадеться Росія
"Росія може застосувати ядерну зброю - треба готуватись" - снайперка Аміна Окуєва
Снайпер АТО Аміна Окуєва

Снайперка АТО Аміна Окуєва розповіла, коли розпадеться Росія.

'Це може зайняти не століття чи десятиліття, як вважали раніше, а трапитися протягом кількох років', - таку думку в інтерв'ю виданню 'Апостроф' висловила Окуєва. Жінка воювала в АТО на Донбасі.

'Сподівалася на розвал Росії ще 10 років тому. Тоді існувала думка, що розпад країни трапиться через 5 років', – зазначила вона.

'Але те, що ми проживаємо і, що здається нам дуже тривалим процесом, за історичними, глобальним мірками – просто мить. І в підручниках історії займе півсторінки', – переконана снайперка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чеченка Аміна Окуєва розповіла, чого чекати від Росії

Окуєва додала, що ситуація в Росії йде 'до активної фази занепаду'.

'Російська імперія вже в агонії. Але потрібно розуміти, що, як і жива істота, вмираюча імперія в агонії може завдати втрат оточенню. Агонія – це досить активний процес. А така велика і злісна держава в агонії може викликати такі руйнування, що про деякі краще не думати', - вважає Окуєва.

'У випадку з Росією не можна не припускати нічого. Вона може спробувати в певний момент ядерну зброю застосувати. Потрібно готуватися до такого повороту. В крайньому випадку, хоч бункер збудувати', - додала снайперка.

'Моє покоління 30-річних не може пригадати з дитинства справжніх героїв. Навіть із Другої світової, немає тих, хто б захищав українців. Лише в свідомому дорослому віці мені довелося дізнатися про Українську Повстанську Армію, про Організацію українських націоналістів та про Дружини українських націоналістів. Тобто, що були такі люди, які боролися за Україну', - розповіла Gazeta.ua боєць 'Правого сектора' Дана Виноградова.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

3
Phorchun 14:33 19.05.2017 0
иксепрд. да еще и без мозгов.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS