Новости Украины

ДБР проводить 40 обшуків щодо справи про закупівлю майна для ЗСУ за завищеними цінами ДБР проводить 40 обшуків щодо справи про закупівлю майна для ЗСУ за завищеними цінами depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Про це на брифінгу сьогодні, 26 червня, повідомив голова ДБР Роман Труба, пише Depo.ua. За його словами, обшуки відбуваються у мі

Про це на брифінгу сьогодні, 26 червня, повідомив голова ДБР Роман Труба, пише Depo.ua.

За його словами, обшуки відбуваються у місцях проживання службовців Міністерства оборони, працівників приватних структур та в офісних приміщеннях.

Він уточнив, що разом зі слідчими обшуки проводять Департамент захисту економіки на Генпрокуратура.

За попередніми оцінками, збитки держави у цій справі склали 100 мільйонів гривень, зокрема йдеться про закупівлю 100 тисяч комплектів військової форми та 20 тисяч бронежилетів, більшість яких не відповідають заявленим характеристикам.

'Три з п’яти бронежилетів прострілюються', — сказав Труба.

Директор теруправління ДБР у Києві Руслан Марчук додав, що 11 тисяч бронежилетів вилучили зі складів, тому вони не надійдуть на озброєння армії. Водночас він відмовився назвати виробника цих бронежилетів.

За словами Труби, до злочинної групи входили посадовці Міноборони та приватних структур, проте підозру поки нікому не висунули.

Нагадаємо, 26 червня партія екс-президента Петра Порошенка 'Європейська Солідарність' повідомила, що у кандидата в народні депутати від політсили Юрія Бірюкова проводять обшуки.

Між іншим, кандидат у народні депутати від політсили 'Європейська Солідарність' Юрій Бірюков прокоментував обшуки, які провели у нього вранці.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS