Новости Украины

З українців здеруть податки за власні квадратні метри: що зміниться з 1 липня З українців здеруть податки за власні квадратні метри: що зміниться з 1 липня Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/images/2019/06/26/dDfA7NHCrTNQFQpQKrCWDZ4nu6di540DEmhyEDgN.jpeg https://znaj.ua/images/2019/06/26/dDfA7NHCrTNQFQpQKrCWDZ4nu6di540DEmhyEDgN.jpeg Українців попереджають, що з 1 липня надійдуть платіжки про сплату податку на нерухомість. На оплату дадуть 60 днів, хто не встигн
З українців здеруть податки за власні квадратні метри: що зміниться з

Українців попереджають, що з 1 липня надійдуть платіжки про сплату податку на нерухомість. На оплату дадуть 60 днів, хто не встигне сплатити - отримає ще й штраф.

Згідно нового закону, сплата за нерухомість обмежується максимальною ставкою – 1,5% мінімальної зарплати за кожен 'зайвий' квадратний метр. Однак у різних населення пунктах суми модуть відрізнятися.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

пенсіонери

Так, наприклад у селах місцева влада може стягувати 1% від мінімалки.

Важливо також зазначити, що розмір мінімальної заробітної плати враховується за станом на 1 січня минулого року. Тоді мінімалка становила 3723 грн. Тобто за квадрат доведеться платити 37,2 грн. Наприклад, за квартиру площею 100 квадратів доведеться сплатити податок у розмірі 1 488 грн.

гроші

Податок платять українці, які володіють будинками і квартирами площею від 60 і 120 квадратів.

Втім кінцеве рішення про норму приймає, знову ж таки, місцева влада.

Тим же, хто володіє елітною нерухомістю, заплатити доведеться в рази більше. Так, за квартиру на 300 квадратів та будинок на 600 крім самого податку доведеться ще внести 25 тис. грн разової виплати. Більш того, вважати не лише з 'зайвих' квадратів, а з усієї площі.

Нагадаємо, в українців відберуть житло за несплату комуналки.

Як повідомляв Знай. ua, на що українці спускають нечувані суми.

Також Знай. ua писав, що українці можуть собі дозволити на мінімалку.

Опубліковано:
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS