Новости Украины

Оскарження повноважень російської делегації розгляне ПАРЄ – подробиці Оскарження повноважень російської делегації розгляне ПАРЄ – подробиці 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/167706.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/167706.jpg Голова делегації України у Парламентській асамблеї Володимир Ар'єв порушив оскарження за процедурними підставами За темою >
Оскарження повноважень російської делегації розгляне ПАРЄ – подробиці
Голова делегації України у Парламентській асамблеї Володимир Ар'єв порушив оскарження за процедурними підставами

Парламентська асамблея Ради Європи у середу розгляне оскарження повноважень російської делегації. Про таке повідомив 'Укрінформ'

Оскарження розглядається одразу за двома процедурами, порушеними напередодні національними делегаціями України та Грузії, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

Слід зазначити, що голова делегації України у Парламентській асамблеї Володимир Ар'єв порушив оскарження за процедурними підставами. Він наголосив, що повноваження російських парламентаріїв є сумнівними, адже вони обиралися у тому числі з урахуванням протиправного голосування на території окупованого Криму.

Крім того, оскарження за змістовними підставами порушила представник делегації Грузії Ніно Гогуадзе. Вона наголосила, що Росія продовжує постійно не дотримуватися своїх зобов'язань.

Відповідну доповідь із висновками комітетів ПАРЄ з питань моніторингу і регламенту Асамблея розгляне у другій половині дня середи.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи дозволила російській делегації повернутися до ПАРЄ без виконання жодних міжнародних зобов'язань.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS