Заяви По"> Заяви По"/> У ДБР 'зливають' інформацію Портнову – адвокат опублікував фотодокази Заяви По">

Новости Украины

У ДБР 'зливають' інформацію Портнову – адвокат опублікував фотодокази У ДБР 'зливають' інформацію Портнову – адвокат опублікував фотодокази 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/123580.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/123580.jpg Хтось у ДБР не тільки "злив" Портнову копію листа, а й надав інформацію про заяву, на яку відповідає лист, стверджує адвокат За
У ДБР 'зливають' інформацію Портнову – адвокат опублікував фотодокази
Хтось у ДБР не тільки 'злив' Портнову копію листа, а й надав інформацію про заяву, на яку відповідає лист, стверджує адвокат

У ДБР 'зливають' інформацію Портнову. Про таке пише адвокат адвокат Ігор Головань у своєму мікроблозі на 'Українській правді'.

'Продовження історії з публікацією на Телеграм-каналі пана Портнова листа ДБР, адресованого мені. На момент написання цього тексту файл можна було завантажити за цим посиланням. Вчора я таки отримав цього листа поштою.
Однак я отримав інший екземпляр. Не той, що був кимось переданий пану Портнову', – пише адвокат.

Документи ДБР
Документи ДБРpravda.com.ua


Він також зауважує, що читачі самі можуть переконатися у відмінностях в написанні вихідного номеру листа та підпису начальника Першого слідчого відділу Євгенія Франтовського і наводить фото цих документів.

Документи ДБР
Документи ДБРpravda.com.ua

Документи ДБР
/
Документи ДБР
Документи ДБР
/
Документи ДБР

Головань пише: 'Ще цікаве питання. У тексті листа ДБР відсутні згадки про суть мого звернення. Отже, хтось у ДБР не тільки 'злив' Портнову копію листа, а й надав інформацію про заяву, на яку відповідає лист. А може і копію заяви, а може і ще багато чого'.

І додає: 'Отже, у мене питання до пана начальника Першого слідчого відділу Територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві Євгенія Франтовського, а також і до Директора ДБР пана Романа Труби, чи відомо їм, хто з їх підлеглих обслуговує пана Портнова і тих, хто за ним стоїть?'.

Як повідомляв 5.UA, заступник голови Адміністрації президента-втікача Віктора Януковича Андрій Портнов знову звернувся із поданням до Державного бюро розслідувань. Просить притягнути до відповідальності колишнього президента Петра Порошенка, чинного голову Верховної Ради Андрія Парубія та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS