Новости Украины

Укрзалізниця планує запровадити ринкові ціни на пасажирські перевезення Укрзалізниця планує запровадити ринкові ціни на пасажирські перевезення Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon.svg Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/132017/jxcyt7d3hnvtq2ih5 https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/132017/jxcyt7d3hnvtq2ih5 Укрзалізниця планує відкоригувати вартість пасажирський перевезень в Україні та встановити її на рівні ринкових цін. Про це йдеть
Укрзалізниця планує запровадити ринкові ціни на пасажирські перевезенн
Укрзалізниця планує відкоригувати вартість пасажирський перевезень в Україні та встановити її на рівні ринкових цін.

Про це йдеться у проспекті емісії єврооблігацій Укрзалізниці, передає «Інтерфакс-Україна».

«Однією з цілей програми реформи Укрзалізниці є коригування тарифної політики таким чином, щоб ціни на пасажирські перевезення засновувались на рівні попиту та пропозиції на ринку», — йдеться у документі Укрзалізниці.

У компанії зазначають, що ринкові ціни там встановлюють на перевезення пасажирів поїздами «Інтерсіті+» бізнес-класу. Водночас не уточнюють, на скільки можуть змінитися ціни на залізничні квитки на інші перевезення.

Крім цього, компанія планує невдовзі відкрити доступ до ринку залізничних перевезень для приватних залізничних компаній.

Зазначимо, що деякі напрямки пасажирських перевезень Укрзалізниці є збитковими. Збиток від більшості пасажирських перевезень Укрзалізниця покриває коштами, отриманими від вантажних перевезень.

Так, на вантажних перевезеннях у 2-18 році Укрзалізниця заробила у 8 разів більше, ніж на пасажирських.

Напередодні повідомлялось, що Укрзалізниця підвищить зарплату своїм працівникам на 10%.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS