Новости Украины

На посаду прем’єра Британії залишилося чотири кандидати На посаду прем’єра Британії залишилося чотири кандидати Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6031/65_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/6031/65_main.jpg У сьогоднішньому голосуванні брали участь п’ять кандидатів Колишній міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон пере
На посаду прем’єра Британії залишилося чотири кандидати

У сьогоднішньому голосуванні брали участь п’ять кандидатів

Колишній міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон переміг у третьому раунді голосування за кандидатів на посаду голови Консервативної партії і, відповідно, прем’єр-міністра.

У сьогоднішньому голосуванні брали участь п’ять кандидатів. На відміну від першого і другого раундів, коли необхідно було набрати певний мінімум голосів, сьогодні з боротьби вибував кандидат, якого підтримали найменше депутатів.

Кандидатуру Джонсона у третьому раунді підтримали 143 з 313 депутатів Консервативної партії. На другому місці – міністр закордонних справ Джеремі Хант з 54 голосами, на третьому – міністр з питань довкілля Майкл Гоув з 51 голосом.

Також продовжує боротьбу за посаду глава МВС Саджид Джавід, який набрав 38 голосів.

За результатами сьогоднішнього голосування вибув міністр з питань міжнародного розвитку Рорі Стюарт – 27 голосів.

У четвер відбудуться ще два раунди голосування, за підсумками яких залишаться два фіналіста. Потім серед них обиратимуть переможця 160 тисяч членів Консервативної партії по всій Британії. Переможець буде оголошений в тиждень, який починається з 22 липня.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS