Новости Украины

На Львівщині за добу 1 людина померла, та 6-ро постраждали через морози На Львівщині за добу 1 людина померла, та 6-ро постраждали через морози Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/12/01/2017 - 12:05/kggpzstc.png http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/12/01/2017 - 12:05/kggpzstc.png 11 січня до лікарень Львівщини потрапило 6 людей з обмороженнями, ще одна людина померла через переохолодження. 11 січня до Сл
На Львівщині за добу 1 людина померла, та 6-ро постраждали через мороз
На Львівщині за добу 1 людина померла, та 6-ро постраждали через морози

11 січня до лікарень Львівщини потрапило 6 людей з обмороженнями, ще одна людина померла через переохолодження.

11 січня до Служби порятунку «101» о 07:50 надійшло повідомлення про те, що в Великомостівську лікарню в легкому стані поступив житель м. В.Мости, Сокальського району, 1991 року народження. Діагноз потерпілого «обмороження першого ступеня обох кистей ніг і рук».

О 08:55 в Жовківську центральну районну лікарню в стані середнього ступеня важкості поступив житель с. Великий Дорошів, Жовківського району, 1968 року народження, з діагнозом «часткове обмороження нігтьових фалангів І-ІІ пальців обох ніг».

О 10:35 поблизу с. Коханівка Яворівського району в полі було виявлено тіло жінки, 1968 року народження, без ознак насильницької смерті, яка проживала на х. Гуки Яворівського району. Попередня причина смерті – переохолодження.

О 11:45 в хірургічне відділення Новороздільської міської лікарні в легкому стані поступив чоловік, 1960 року народження, житель м. Новий Розділ, з діагнозом «обмороження правої вушної раковини».

О 12:30 в Жовківську центральну районну лікарню в стані середнього ступеня важкості поступив місцевий житель с. Майдан, 1958 року народження, з діагнозом «загальне переохолодження», внаслідок тривалого перебування в лісі.

О 12:35 в Жидачівську центральну районну лікарню в стані середнього ступеня важкості поступив житель с. Которино Жидачівського району, 1962 року народження, з діагнозом «обмороження перших пальців обох стоп».

О 16:30 в Самбірську центральну районну лікарню в стані середнього ступеня важкості поступив чоловік, 1974 року народження, житель с. Воля Блажівська Самбірського району, з діагнозом «обмороження другого ступеня обох кистей верхніх кінцівок».

За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з початку зимового періоду, тобто з 1 грудня 2016 року, на території області від переохолодження та обморожень померло 19 осіб та госпіталізовано в лікувальні заклади 63 особи.

За матеріалами прес-служби ДСНС у Львівській області

Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS