Новости Украины

За скільки можна придбати квартиру в Петропавлівській Борщагівці в січні 2017 року За скільки можна придбати квартиру в Петропавлівській Борщагівці в січні 2017 року Domik.ua http://domik.ua/favicon.png Domik.ua http://domik.ua/pic/publicationTitleImage249585ded93.png http://domik.ua/pic/publicationTitleImage249585ded93.png Вартість квартир на вторинному ринку нерухомості Петропавлівської Борщагівки: особливості, характеристики, тенденції. Як повідоми
За скільки можна придбати квартиру в Петропавлівській Борщагівці в січ

Вартість квартир на вторинному ринку нерухомості Петропавлівської Борщагівки: особливості, характеристики, тенденції.

Як повідомила порталу Domik.ua директор АН «Світлана» Лисюк Світлана, ціни на квартири у Петропавлівській Борщагівці за минулий рік знизились на 10%, як на первинному, так і на вторинному ринках нерухомості. Найбільшим попитом користуються квартири в новобудовах. Якщо проаналізувати це у відсотковому значенні, можна помітити, що в 90% випадків покупці обирають житло в новобудовах, та лише в 10-ти – на вторинному ринку.

Фахівець додала, що популярними залишаються однокімнатні квартири. Таке житло обирають, як у новобудовах, так і у будинках старого житлового фонду.

Особливо привабливими для клієнтів залишаються квартири у будинках, що розташовані у центрі Петропавлівської Борщагівки, що пояснюється гарно розвинутою транспортною розв'язкою.

Читайте також: Як змінювались ціни на квартири в Україні в 2016 році: звіт НБУ

Вартість квартир

На первинному ринку нерухомості ціна за квадратний метр квартир в новобудовах Петропавлівської Борщагівки коливається в межах 9999-16210 грн.

Дізнатись більше про будівництво багатоквартирного житла в Петропавлівській Борщагівці можна на форумі новобудов Петропавлівської Борщагівки.

Придбати однокімнатне житло на вторинному ринку в Петропавлівській Борщагівці на околиці можна в середньому від $25000. Вартість двокімнатної квартири стартує від $40000, трикімнатної — від $45000. Ціни на квартири у центрі Петропавлівської Борщагівки не відрізняються від цін на околиці.

Ціни на однокімнатну квартиру в новобудові в центрі міста на вторинному ринку стартують від $37000, двокімнатну — від $60000, а трикімнатну — від $70000.

Більше інформації про тенденції ринку нерухомості в Петропавлівській Борщагівці читайте тут.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS