Новости Украины

У Вознесенську крадії вивезли награбоване майно на тачці У Вознесенську крадії вивезли награбоване майно на тачці Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/12/01/2017 - 10:43/1459145716-775.jpeg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/12/01/2017 - 10:43/1459145716-775.jpeg Двоє чоловіків під дією спиртного, зайшли на територію чужого домоволодіння та вивезли із сараю майно хазяйки. Під час втечі гр
У Вознесенську крадії вивезли награбоване майно на тачці
У Вознесенську крадії вивезли награбоване майно на тачці

Двоє чоловіків під дією спиртного, зайшли на територію чужого домоволодіння та вивезли із сараю майно хазяйки. Під час втечі грабіжників побачив сусід, який вчинив галас, але завадити злочину на той час він так і не зміг. Особи зловмисників встановили правоохоронці.

Поклавши електричний наждак, сокиру, лопату та кухонний ніж 41-річної потерпілої в її ж тачку, зловмисники повезли викрадене з двору, але на шляху зустріли сусіда. На крики чоловіка злочинці лише пригрозили йому та поспішили зникнути. Про те, що сталось, сусід розповів власниці будинку, а жінка звернулась по допомогу до поліції.

Наступного дня оперативні співробітники Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області розшукали одного з грабіжників, 30-річного раніше судимого за майнові злочини місцевого мешканця, та затримали його у порядку ст.208 КПК України. Місцезнаходження другого зловмисника встановлюється.

Чуже майно, як виявилось, грабіжники продали та купили на виручені кошти спиртне.

За матеріалами ВК ГУНП у Миколаївській області

Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS