Новости Украины

Держкіно заборонило спін-офф 'Кухні' російсько-українського виробництва Держкіно заборонило спін-офф 'Кухні' російсько-українського виробництва Хрещатик http://www.kreschatic.kiev.ua/favicon.ico Хрещатик http://www.kreschatic.kiev.ua/img/54576.jpg http://www.kreschatic.kiev.ua/img/54576.jpg Державне агентство України з питань кіно відмовило у державній реєстрації та праві розповсюдження і демонстрування комедійного сер
Держкіно заборонило спін-офф 'Кухні' російсько-українського виробництв
Державне агентство України з питань кіно відмовило у державній реєстрації та праві розповсюдження і демонстрування комедійного серіалу 'Готель Елеон' (реж. А. Федотов, А. Маслов).

В агентстві повідомляють, що рішення було прийняте на підставі статті 15-1 Закону України 'Про кінематографію', якою регламентовано, що заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди органів держави-агресора та їхніх окремих дій, поширюється на фільми, вироблені та/або вперше оприлюднені (демонстровані) після 1 січня 2014 року.

'Готель Елеон' – спін-офф (продовження, основними дійовими особами якого є персонажі, що раніше фігурували в іншому фільмі) популярного російського сіткому 'Кухня'. Його знімали у Москві для трансляції на телеканалі СТС. Серіал розповідає про різні комічні та драматичні ситуації всередині колективів п'ятизіркового бутик-готелю Eleon і ресторану Victor.


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS