Новости Украины

США вважають, що Росія має інтимний компромат на Дональда Трампа США вважають, що Росія має інтимний компромат на Дональда Трампа Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2014/12/favicon.png Публичные люди Американські ЗМІ оприлюднили подробиці, начебто передані американською розвідкою Обамі та Трампу у доповіді про зв’язки Трампа

Американські ЗМІ оприлюднили подробиці, начебто передані американською розвідкою Обамі та Трампу у доповіді про зв’язки Трампа з Кремлем.

1111

Доповідь опублікована з приміткою про те, що її дані неможливо підтвердити і нібито базується на свідченнях колишнього британського розвідника, який користується довірою спецслужб США. Матеріали стверджують, що представники Трампа, за неофіційною інформацією, таємно зустрічались із представниками Росії, домовлялись про «обмін люб’язностями». У Трампа обіцяли добиватись зняття санкції з Росії.

Крім цього, росіяни нібито мають компромат на Трампа аж до відео сексуального характеру, відзнятих під час його перебування у Москві. Доповідь опублікована виданням «Buzzfeed» з приміткою про неможливість підтвердити наведені у ній дані і вже була розкритикована, як фальшивка сайтом «Wikileaks» (розвідка США вважає, що сайт працює на Росію).

Дональд Трамп назвав її «фейком» та «полюванням на відьом». Інформація, опублікована сайтом, розлютила Трампа. Він заявив на своїй першій прес-конференції в якості обраного президента США: «Американський сайт «BuzzFeed» буде відповідати за публікацію анонімного документу щодо пошуку РФ компромата на мене. Вони повинні приготовитися до наслідків, вони вже готуються. Співробітники сайту є безчесними людьми».

Кремль в особі офіційного представника Міністерства іноземних справ Захарової назвав повідомлення щодо збору компромату «умопомрачительной ересью».

Подпишитесь на нашу страницу в Facebook: 

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями

facebook vk.com twitter Избранное

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0