Новости Украины

На Росії взялися за винищення бобрів На Росії взялися за винищення бобрів Depo http://www.depo.ua/favicon.ico Depo http://www.depo.ua/static/imgs/thumb/158x158-orange.jpg http://www.depo.ua/static/imgs/thumb/158x158-orange.jpg Т.в.о. губернатора Калінінградської області Антон Аліханов запропонував підняти на федеральному рівні питання про визнання бобрів
На Росії взялися за винищення бобрів
Т.в.о. губернатора Калінінградської області Антон Аліханов запропонував підняти на федеральному рівні питання про визнання бобрів шкідниками

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на 'Коммерсант'.

На нараді з меліорації голова регіону повідомив, що гризуни завдають господарству області значної шкоди, а саме в сфері придорожнього будівництва.

'Тому є думка про те, що необхідно цілий рік видавати ліцензії на їх відстріл і виступити з ініціативою про визнання бобрів шкідливими тваринами, щоб їх можна було винищувати взагалі без отримання ліцензії', - сказав Алиханов.

Керівник програми по збереженню біорізноманіття Всесвітнього фонду дикої природи Росії Володимир Кревер, в свою чергу, заявив, що в російському законодавстві відсутнє поняття 'шкідливі тварини' або 'тварини-шкідники'. 'Це просто побутова лексика', - уточнив він.

Зазначимо, проблема з населенням бобрів в Калінінградській області не нова. В 2016 році інвестор, який планував побудувати в регіоні завод по виробництву пеллет (паливних гранул), відмовився від своїх планів через велику кількість гризунів. За два роки до цього популяція бобрів в області досягла майже шести тисяч особин при нормі для регіону не більше двох тисяч. У 2015 році в регіоні пройшла кампанія з масового вилову бобрів і розбору їх гребель.

Читайте також: Depo.ua писатиме 'на Росії' замість 'в Росії'. Виключно з поваги до сусідів. Безстроково

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 19:01 11.01.2017 0
Глядя на этот сайт понимаешь, что уровень образования в Украине ниже плинтуса. Новостной сайт и должен показывать уровень образования, а получается показывает уровень кретинизма.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS