Новости Украины

Куць пояснив, чому в жителів району на Донеччині немає води Куць пояснив, чому в жителів району на Донеччині немає води depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Він написав на своїй сторінці у Facebook, що централізоване водопостачання для частини району було припинене внаслідок відключення

Він написав на своїй сторінці у Facebook, що централізоване водопостачання для частини району було припинене внаслідок відключення через борги за електроенергію, передає Depo.Донбас.

'Воду людям підвозять, але, звичайно, влітку без централізованого водозабезпечення вкрай важко', – додав Куць.

Він зазначив, що компанія 'Вода Донбасу' та Департамент ЖКГ ДонОДА разом шукають альтернативні шляхи водозабезпечення населених пунктів.

'Розробили відповідний проект. 'Вода Донбасу' реалізує його самостійно, але на матеріали та обладнання потрібно близько 2 млн грн. Таких грошей у компанії немає. На це не передбачені кошти і в обласному бюджеті. Компанія звернулася по допомогу до району, щоб той придбав матеріали для виконання робіт, а самі роботи компанія виконає безкоштовно, але районне керівництво відповіло, що 'грошей немає', – повідомив Куць.

'Сподіваюся, що голова району та депутати все ж таки подбають про жителів свого району й фінансово допоможуть 'Воді Донбасу' запустити альтернативну систему водопостачання нині зневоднених населених пунктів', – зазначив він.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS