Новости Украины

У Залізному Порту відбудеться фестиваль молодіжних культур У Залізному Порту відбудеться фестиваль молодіжних культур Мост http://most.ks.ua/pic/favicon.png Мост http://most.ks.ua/pic/expres_icon.png http://most.ks.ua/pic/expres_icon.png 14-16 червня Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує молодих та креативних на відкритий фестиваль молодіжних культу
У Залізному Порту відбудеться фестиваль молодіжних культур

14-16 червня Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує молодих та креативних на відкритий фестиваль молодіжних культур «Екстрим», який відбудеться на узбережжі Чорного моря у смт. Залізний Порт.

У перший день фестивалю о 18:00 пройде відбірковий тур, участь у якому візьмуть кращі молодіжні хореографічні та вокальні гурти Херсонщини.

15 червня о 18:00 відбудеться святковий Гала-концерт та арт-шоу «Таврійська перлина - 2019». Гості фестивалю: кавер-гурт «INSIDE» та група «102 - FM». Заключним яскравим акордом стане вогняне шоу від постійних учасників «Екстриму», призерів талант-шоу «Крутіше за всіх» та «Україна має талант» зразкової циркової студії «Арлекіно».

16 червня о 10:00 на березі моря пройде пляжний танцювальний флеш-моб «Ми - діти Екстриму» за участю всіх екстрималів та гостей фестивалю.

Запрошуємо молодих, активних та креативних завітати на фестиваль «Екстрим»!

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS