Новости Украины

Суд продовжив обов'язки керівнику держпідприємства «Чабани» Суд продовжив обов'язки керівнику держпідприємства «Чабани» Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/90/89110-uk.png https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/90/89110-uk.png Суд до 12 серпня продовжив дію процесуальних обов'язків, покладених на директора державного підприємства «Дослідне господарство
Суд продовжив обов'язки керівнику держпідприємства «Чабани»
Столичний райсуд задовольнив прохання антикорупційного прокурора про продовження обов

Суд до 12 серпня продовжив дію процесуальних обов'язків, покладених на директора державного підприємства «Дослідне господарство «Чабани» Національного наукового центру «Інститут землеробства» Національної академії аграрних наук України Олександра Іщука, якого підозрюють у причетності до заволодіння 13,25 га землі під Києвом в Гатному.

Таке рішення 13 червня ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Світлана Кушнір за результатами розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, 6 травня суд відпустив Іщука під особисте зобов'язання. Також на нього поклали наступні обов'язки: прибувати за першою вимогою; не відлучатися із населеного пункту, в якому він проживає чи перебуває, без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками, а також здати на зберігання закордонні паспорти.

У зв'язку з наближенням дати завершення обов'язків прокурор САП подала клопотання про їх продовження. Вивчивши клопотання суддя його задовольнила.

Як відомо, Іщука та інших осіб підозрюють у незаконному заволодінні особливо цінними землями НААН у 2013-2014 роках. Як встановили детективи, службові особи НААН та її структурних підрозділів, Головного управління Держземагенства в Київській області та Служби безпеки України, у період з вересня 2013 року по вересень 2014 року умисно, з корисливих мотивів, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинили заволодіння 138 земельними ділянками загальною площею 13,2564 га, розміщеними на території Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області. Вказані землі, як вказує САП, були сформовані внаслідок вилучення 15,12 га особливо цінної землі ДП ДГ «Чабани», ринкова вартість яких на момент переходу у приватну власність становила майже 42,5 млн гривень. Крім того, службовці мали намір заволодіти ще 6 земельними ділянками загальною площею 0,581 га, ринкова вартість яких на момент формування становила 1,43 млн грн.

Нагадаємо, Іщука залишили на посаді директора ДП «Чабани». Раніше Апеляційний суд відсторонив екс-президента НААН Василя Петриченка.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS