Новости Украины

Структуры Рината Ахметова “ютятся” в мариупольском Доме быта Структуры Рината Ахметова “ютятся” в мариупольском Доме быта Укррудпром http://ukrrudprom.ua/res/i/logo.png Укррудпром Читатель “УкрРудПрома” наткнулся на интересную информацию о том, как ведут свои дела структуры Рината Ахметова. С любезного разреш

Читатель “УкрРудПрома” наткнулся на интересную информацию о том, как ведут свои дела структуры Рината Ахметова. С любезного разрешения Артема Тарановского мы публикуем его юридическую зарисовку.

“Не всі керівники вищого рівня однаково відірвані від народу.

Взяти Олега Попова, Юрія Риженкова та Романа Бугайова.

В якості місцезнаходження СКМ, Метінвест Холдинг та СКМ Фінанс в єдиному державному реєстрі зазначений будинок 116-А по проспекту Нахімова у місті Маріуполі.

У народі це місце широко відомо як “Будинок побуту”.


Цивільний кодекс визначає місцезнаходження юридичної особи як фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи та здійснення управління і обліку. Та уточнює, що це є фактичне місце переважного знаходження керівництва.

Відтак, як керівники згаданих компаній, Олег Попов, Юрій Риженков та Роман Бугайов мають переважно знаходитися у так званому “Будинку побуту”. Звідти має вестися дільність цих компаній. Там мають бути розташовані їх офіси. Та з них має проводитися щоденне керування діяльністю цих компаній, здійснення їх управління і обліку.

Бо ж не може єдиний державний реєстр містити недостовірні відомості про СКМ, Метінвест Холдинг та СКМ Фінанс! Ну так?”

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS