Новости Украины

Космічний корабель зробив неймовірний знімок 'безодні Юпітера' Космічний корабель зробив неймовірний знімок 'безодні Юпітера' online.ua https://i.online.ua/favicon.ico online.ua https://proxy12.online.ua/news/r2-09eb37dba5/soc_1560351324680_5d00dd2bd3d22.jpg https://proxy12.online.ua/news/r2-09eb37dba5/soc_1560351324680_5d00dd2bd3d22.jpg Космічний корабель Juno зробив ще один неймовірний знімок величезного загадкового "темного вихора", який розбушувався на поверхні
Космічний корабель зробив неймовірний знімок 'безодні Юпітера'

Космічний корабель Juno зробив ще один неймовірний знімок величезного загадкового 'темного вихора', який розбушувався на поверхні Юпітера. Варто зазначити, що світлина була зроблена під час 20 польоту по орбіті планети на відстані 14,8 тисяч кілометрів від хмарного покриву Юпітера, передає ONLINE.UA з посиланням на NASA.

Корабель, який досяг газового гіганта ще 3 роки тому, продовжує постачати вченим на Землі вражаючі зображення турбулентних завихрень в атмосфері планети.

'Зображення спеціально підфарбували для того, щоб чітко передати контраст між воронкою вихору і оточуючими її яскравими хмарами, які буквально 'спалахнули на сонці', — сказано в релізі NASA.

Вчені Джеральд Ейхштадт і Шон Доран створили це зображення, використовуючи дані, отримані за допомогою камери JunoCam, і назвали його 'Безодня Юпітера'.

Зазначається, що на даний момент Juno виконав приблизно половину своєї ризикованої місії, переживши навіть радіаційну бурю, викликану потужним магнітним полем газового гіганта. Що цікаво, цей космічний корабель неодноразово бив рекорд максимального наближення до Юпітера.

Раніше ONLINE.UA публікував фото потужного урагану на Юпітері.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS