Новости Украины

Росія оголосила про запровадження режиму припинення вогню в Ідлібі Росія оголосила про запровадження режиму припинення вогню в Ідлібі Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/publications/9/89065/89065-1_large.jpg https://media.slovoidilo.ua/media/publications/9/89065/89065-1_large.jpg Угода досягнута з ініціативи російської сторони. Про це пише «Слово і Діло». «За посередництва Росії і Туреччини досягнуто зго
Росія оголосила про запровадження режиму припинення вогню в Ідлібі
Росія і Туреччина домовилися про повне припинення вогню в зоні деескалації Ідліб в Сирії, заявили в Міністерстві оборони РФ.

Угода досягнута з ініціативи російської сторони.

Про це пише «Слово і Діло».

«За посередництва Росії і Туреччини досягнуто згоди про повне припинення вогню на території всієї Ідлібської зони деескалації з 00 годин 00 хвилин 12 червня 2019 року», - йдеться в повідомленні.

Наступ армії сирійського президента Башара Асада і його союзників на Ідліб поновили 30 квітня. За 41 день запеклих боїв загинули щонайменше 1465 осіб.

Ідліб - останній найбільший оплот сирійських повстанців, які виступають проти правління президента Сирії Башара Асада. В Ідлібі і в сусідніх провінціях Хама, Латакія і Алеппо на підконтрольних сирійській опозиції територіях на даний час проживає 3 млн осіб.

У 2018 році уряд Сирії був готовий почати масштабний наступ на підконтрольні повстанцям території, що спровокувало б гуманітарну катастрофу в регіоні. Наступ було призупинено після того, як Росія, найсильніший союзник Дамаска, уклала угоду з Туреччиною про створення «демілітаризованої зони».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS