Новости Украины

США планують розмістити у Польщі дві тисячі військових США планують розмістити у Польщі дві тисячі військових depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Про це заявив президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом Польщі 12 червня в Білому домі, повідомляє Depo.ua з поси

Про це заявив президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом Польщі 12 червня в Білому домі, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

'Ми говоримо про це, і це одна з причин, чому ми тут', - зауважив Трамп, додавши, що з цією метою для створення військової інфраструктури виділяється багато грошей.

Він уточнив, що обмірковує зараз можливість перемістити до Польщі 'на дуже тривалий час' 2 тис. американських військових, які дислокуються в Німеччині. 'Додаткових військ у Європу не надсилатиметься. Ми їх перемістимо з інших локацій',- зазначив Трамп, додавши, що це питання остаточно не вирішено.

Водночас, президент США заявив, що не вважає Росію реальною загрозою для Польщі та Європи. 'Сподіваюсь, ні. Я думаю, Росія ставитиметься до Польщі з повагою', - відповів Трамп на запитання журналістів.

'Я сподіваюсь, що Росія, Польща й Німеччина житимуть дружно', - зауважив президент США.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS