Новости Украины

Тимошенко порадила Зеленському не брати до уваги рішення КС щодо розпуску Ради Тимошенко порадила Зеленському не брати до уваги рішення КС щодо розпуску Ради depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua http://news24ua.com/sites/default/files/styles/large/public/yulya_26.jpg?itok=8PAF0rz_ http://news24ua.com/sites/default/files/styles/large/public/yulya_26.jpg?itok=8PAF0rz_ Про це вона заявила в ефірі каналу '112 Україна' . 'Навіть якщо Конституційний Суд на корупційній основі визнає ук
Тимошенко порадила Зеленському не брати до уваги рішення КС щодо розпу

Про це вона заявила в ефірі каналу '112 Україна' .

'Навіть якщо Конституційний Суд на корупційній основі визнає указ президента про розпуск парламенту неконституційним, тоді мусить іти наступний крок - президент мусить скасувати цей указ.
Так само як якщо КС визнає неконституційними певні положення закону, парламент мусить скасувати ці положення закону.
А до тих пір, поки парламент не скасує або президент не відмінить указ про дострокові вибори, всі ці законодавчі нормативні акти залишаються в силі', - стверджує Тимошенко.

Тому, за її словами, 'навіть якщо на корупційній основі КС винесе рішення, що указ президента про розпуск Верховної Ради є неконституційним, то президенту як гаранту Конституції, який точно знає, що указ конституційний, можна указ не скасовувати'.

В такому випадку, наголосила лідерка 'Батьківщини', ЦВК зобов’язана буде виконати цей указ, незважаючи на рішення КС.

'Навіть якщо суд прийме незаконне абсолютно рішення, то президенту не треба скасовувати указ про розпуск парламенту, а треба вимагати його виконання', - порадила вона.

Тимошенко розповіла, що головною темою її зустрічі з Зеленським у середу було те, 'як не допустити скасування дострокових виборів, руйнації всього виборчого процесу'.

'Не можна допустити, щоб КС зруйнував дострокові вибори', - наголосила вона.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS